Kalendarze...

Broszury ewangelizacyjne...

Książki...

Traktaty ewangelizacyjne...

Autor: P.F. Kiene, J. Rouw

Ta bogato ilustrowana książeczka jest opisem Przybytku Zgromadzenia, czyli miejsca zamieszkiwania Boga między ludem izraelskim podczas ich wędrówki przez pustynię, przed wybudowaniem świątyni w Jerozolimie. Znajdziemy w niej opis materiałów użytych do budowy Przybytku oraz jego sprzętów, jak też samego wnętrza, a co więcej, poznamy duchowe znaczenie każdego z nich.

Format: 155x145

Ilość stron: 62

Cena: 9 zł

Autor: Max Billeter

Któż nie chciałby mieć pod nogami pewnego gruntu? Szczególnie, jeśli chodzi o kwestię wieczności. Czy znamy chrześcijańskie podstawy, dzięki którym wiemy, na czym stoimy i dokąd zmierzamy?  Na stronach tej książki poruszono zagadnienia związane z osobą Jezusa Chrystusa (Jego życiem, śmiercią, zmartwychwstaniem, wniebowstąpieniem) oraz przyjściem Ducha Świętego na ziemię.

Format: 120x185

Ilość stron: 50

Cena: 9,50 zł 

Autor: Werner Mücher

Książka jest skierowana do czytelnika zainteresowanego proroctwami Biblii dotyczącymi czasów ostatecznych. Autor daje nam rzetelny przegląd tego tematu w całym Piśmie Świętym.  W swych komentarzach korzysta również z dobrej, uznanej literatury w tym zakresie.

Format:105x170

Ilość stron:100

Cena: 11 zł

Autor: Max Billeter

Od zarania ludzkości człowiek zastanawiał się nad istotą Boga. W Biblii, Księdze ksiąg, Bóg objawił się człowiekowi takim, jaki jest. Bóg jest miłością i światłością. Jeśli takim Go znamy, napełnia to nasze serca głęboką czcią i jednocześnie wdzięcznością. 

Format: 105x145

Ilość stron: 44

Cena: 5,50 zł

Złoty dom

Złoty dom

Autor:

P.F. Kiene, J. Rouw

» Czytaj więcej